Degustace Luděk Vondrák

degustační list právě dorazil.

Degustace vinařství Sing wine

Anotace: Dne 16. listopadu 2017 jsme přivítali v Klubu přátel vína Ústí nad Labem vinařství Sing wine z Velkých Bílovic. Zavítal mezi nás syn majitele Michal Tetur s manželkou Hankou.

Degustační list vinařství Sing wine

... právě dorazil, těšte se.

Degustace vinařství Herzánovi

Degustace vinařství Herzánovi, Kobylí
Anotace: Dne 19. října 2017 jsme premiérově přivítali v Klubu přátel vína Ústí nad Labem vinařství Herzánovi z Kobylí. Zavítala mezi nás spolumajitelka vinařství Zuzka Herzánová

Svatý Martin v Ústí nad Labem

Další ročník této populární akce bude probíhat 13. listopadu 2017 po celý den na Lidickém náměstí. Vstupné se neplatí, hraje cimbálka, ochutnat můžete desítky vzorků. Zastavte se na pár chvil nebo několik hodin a ochutnejte, co pro nás chystá ročník 2017.

Degustace Vinařství Na soutoku, Břeclav

Degustační list vinařství Na soutoku

právě dorazil. Těšit se můžete na technoložku Dagmar Oharkovou, která nám ráda poví vše o svých vínech.

Dny vína a burčáku

se letos uskuteční v pátek 8. září od 9.00 do 21.00 na Lidickém náměstí. Podrobnosti v přiloženém letáku. Srdečně vás zveme na tuto příjemnou, pohodovou akci.

Degustace vinařství PPS Strachotín

Anotace: Dne 15. června 2017 jsme přivítali premiérově v Klubu přátel vína Ústí nad Labem vinařství PPS ze Strachotína. Zavítal mezi nás enolog vinařství Daniel Čmelík.

Degustace vinařství Bílkovi

Anotace: Dne 18. května 2017 jsme přivítali v Klubu přátel vína Ústí nad Labem vinařství Bílkovi z Velkých Bílovic. Zavítal mezi nás spolumajitel vinařství František.