aktuality

Degustační list

... od Milana Baumana právě dorazil. Těšte se.

Vinný archiv

Naši pravidelní návštěvníci Míša se Standou si v Teplicích otevřeli vinný archiv. Nabízí uskladnění láhví, degustace, prodej a další služby. Koukněte, třeba vás to zaujme.

Degustační list

vinařství Fasora právě dorazil. Těšte se.

Degustační list, Pavel Skrášek

Degustační list právě dorazil...

Svatomartinské 2019

Srdečně vás zveme na slavnosti svatomartinských vín 2019, které se uskuteční v pondělí 11. 11. na Lidickém náměstí. Přijďte si užít každoroční příjemné akce s volným vstupem a spoustou výborného vína.

Degustační list Lahofer

Vzorně vyplněn právě dorazil.

Degustační list

... vinařství Púrynky, vzorně vyplněn a s velkým předstihem, právě dorazil.

Král vín

Ahoj/ Dobrý den
 
Je nám ctí, že i letos se můžeme podílet na distribuci lístků pro akci Král vín.
Vše opět proběhne pro vaše maximální pohodlí. Na degustaci 19. září přijede zástupce akce a u něj si budete moci vyzvednout a zaplatit předem objednané lístky. Ty si objednáte dle pokynů v pozvánce. Lístky si můžete vyzvednout i tehdy, pokud se degustace nezúčastníte. Využijte též toho, že při vyšších objednávkách jsou vstupenky výrazně levnější.
 

Královský košt

KRÁLOVSKÝ KOŠT ÚSTÍ NA LABEM
Pultová degustace 300 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2019, do které přihlásilo 173 českých a moravských vinařů celkem 1 375 vín! Jedná se o rekordní počet vín ve čtrnáctileté historii KRÁLE VÍN. Z těchto počtů je zřejmé, že na Královském koštu můžete ochutnat aktuálně nejlepší vína České republiky. Tak si to nenechte ujít!

Degustační list Modré vinařství

... právě dorazil, vzorně vyplněn. Těšte se na krásná vína za rozumné peníze.

Syndikovat obsah