Aktuality

Degustace připravované

21. 3. Karel Novotný, Milotice

Enolog roku 2023

Enolog vinařství roku 2023 v kategorii velké vinařství

Karel, jak vidno,  je špičkový enolog špičkového vinařství. A zároveň má ještě další špičkové vinařství a to své vlastní. My budeme moci ochutnat vína z toho druhého a přesvědčit se, kam se Karel dostal dva roky po té, co u nás byl prvně a především zjistit, kdy vlastně spí.

18. 4. František Kolbel, Kyjov

Mladý vinař z Kyjova, jeho vína mají velmi pěkný poměr cena x výkon. Zkouší, experimentuje, takže budeme moct ochutnat řadu stylů a odrůd.

16. 5.  Vinařství Bílkovi, Velké Bílovice

Vámi velmi oblíbené vinařství. Jsme moc rádi, že František souhlasil a zase se uvidíme. Výborná vína, příjemný vinař, spousta informací.

20. 6. Vinařství Maděřič, Moravský Žižkov

Vinařství u nás dlouho nebylo a to je třeba napravit. Jejich příjemná vína vždy zaujmou, majitel Jiří před pár lety vzbudil spoustu emocí se svým Koziňonem.  Rovněž máme šanci se dozvědět od dobře informovaného člověka spoustu zajímavostí o vinařské dani a  legislativě.

19. 9. Král vín

Již potřetí nám Branko Černý představí výsledky jedné z nejprestižnějších soutěží u nás. Kromě informací o soutěži a zúčastněných vinařstvích se dozvíme i spoustu zajímavostí ze světa vína obecně.

17. 10. Gravitační vinařství Vilavin, Dobré Pole

21. 11. Láďa Tetur, Velké Bílovice

Vynikající vinař ověnčený řadou cen, ale také rocker a trochu rebel v prezentaci svých vín. V každém případě jsou jeho degustace opravdovým zážitkem a dlouho se na ně vzpomíná. Proto jsme moc rádi, že Láďa opět kývl na naší nabídku.

19. 12.


2025

16. 1. Pavel Skrášek, Perná

Vámi velmi oblíbené vinařství a vinař ze srdce Pálavy. Dlouho u nás nebyl a to je třeba napravit.


1. 2. 2021 | V novém hávu

Vítejte na našich nových stránkách.

Za nové stránky děkujeme firmě TETANET.