Aktuality

Degustace připravované

19. 9. Král vín

Již potřetí nám Branko Černý představí výsledky jedné z nejprestižnějších soutěží u nás. Kromě informací o soutěži a zúčastněných vinařstvích se dozvíme i spoustu zajímavostí ze světa vína obecně.

17. 10. Gravitační vinařství Vilavin, Dobré Pole- premiéra

Nesmírně zajímavé vinařství, které k výrobním postupům nepoužívá čerpadla, ale šestipatrovou gravitační věž. Pro vinaře a jeho víno to má přinášet řadu benefitů a my je budeme moci poznat a ochutnat. 

21. 11. Láďa Tetur, Velké Bílovice

Vynikající vinař ověnčený řadou cen, ale také rocker a trochu rebel v prezentaci svých vín. V každém případě jsou jeho degustace opravdovým zážitkem a dlouho se na ně vzpomíná. Proto jsme moc rádi, že Láďa opět kývl na naší nabídku.

19. 12. Modré vinařství, Mutěnice

Výborná vína, zajímavý design. Skvělé vinařství dvou bratrů, o němž se právem domníváme, že bude skvělou volbou pro vánoční degustaci.

2025

16. 1. Pavel Skrášek, Perná

Vámi velmi oblíbené vinařství a vinař ze srdce Pálavy. Dlouho u nás nebyl a to je třeba napravit.

20. 2.

13.3. Vinařství Ježková, Moravská Nová Ves- premiéra

Pozor, už 2. čtvrtek v měsíci. Akce v hotelu v "našem" termínu!

Svérázná vinařka z Moravské Nové Vsi, na kterou jsme dostali velmi dobré reference.  Patří k těm, kterým do života tvrdě zasáhlo tornádo, ale nejen o tom bude degustace. 


17. 4. 


15. 5. Sing wine, Velké Bílovice

Vinařství Tomáše Tetura, další z těch, o které si velmi často píšete. Tohle byl jediný termín v roce 2025, kdy k nám mohou přijet, velmi si toho vážíme a těšíme se na jejich výborná vína.

19. 6. Milan Spěvák, Velké Bílovice

Vámi opět velmi oblíbené vinařství. Pěstuje řadu odrůd a vyrábí výborná vína za příjemné peníze. Dlouho u nás nebyl, takže to napravujeme.


 

Září   25. 9. 

Pozor, až 4. čtvrtek v měsíci. Akce v hotelu v "našem" termínu.

Král vín - rezervovaný termín


Říjen  16. 10.


Listopad 20. 11.

 

Prosinec 18. 12.


1. 2. 2021 | V novém hávu

Vítejte na našich nových stránkách.

Za nové stránky děkujeme firmě TETANET.